• +90 212 882 12 06
  • info@airluks.com.tr
Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 1992 yılında kurulmuş olup  domestic havalandırma sektörüne AIRLUKS olarak 2002 yılından itibaren marka inşaat projelerine fan temin etmekteyiz. Kalite ve uzun ömürlü üretimimiz sayesinde sektörde aranan güvenli marka imajımız başarıyla devem etmektedir. Satış sonrası hizmetlerimiz ayrıca markamıza değer katmakta olup ürünlerimizin sürekli takipçisiyiz. Gerek projeler gerek tüketiciler tarafından beğenilmek ve takdir almaktan memnuniyet duymak şirket politikamızdır.

Dünya piyasalarından yenilikçi model ve faydalı fanları temin edip siz değerli müşterileimize sunmak ayrıca görevimizin bir parçası olmuştur. Üretimlerimizi kendi model ve teknikleriyle sertfikalandırıp şirketimiz formatında ürettirmekteyiz bazı basic modeller kendi bünyemizde imal edilmekte veya montaj üretimi ile piyasalara sunulur .

Yeni tasarımlarımızı ve piyasalarda olmayan yenilikçi buluşlarımızı piyasaya arz etmekteyiz. En çok uluslararası sertifikalara ve ürün gamına sahip olan AIRLUKS yeni tasarımları ve modelleriyle rakipsiz liderliğini sürdürmektedir.

© Copyright 2017 Airluks Vetilation Systems Tüm hakları saklıdır.
web tasarım